Co je nového? 5 nových trendů v designu prezentace v roce 2021

Ahoj všichni! Artrange Digital je v kontaktu! Nyní vám řekneme, co nového a módního se objevilo nebo se objeví až v prezentacích v roce 2021.

Obchodní prezentace jsou nepostradatelným nástrojem pro prezentaci informací během projevu, jednání, jednání s klienty, partnery a vůbec to nevadí, vezměte to online nebo offline. Prezentace pomůže efektivně předat zprávu posluchači a umístit správné akcenty. Prezentace se také stane mapou vašeho projevu, pomůže vám vizualizovat vaše myšlenky a jasně ukázat, jak produkt, který nabízíte, funguje.

Začněme tedy tím, jaké trendy v prezentacích nás čekají? Co s nimi dělat a kde se přihlásit?

1. Animace

2. 3D objekty a objemový efekt

3. Infografika

4. Glassmorphism

5. Přechody

1. Animace. Mnoho animací

Lidský mozek vnímá video mnohem snadněji a rychleji a také evokuje mnohem více emocí než text nebo statický obrázek. Proto se v prezentacích objevuje stále více animačních prvků.

Rostoucí grafika, animované plovoucí pozadí, efekt paralaxy, interakce fotografií s jinými geometrickými prvky nebo textem – to vše pomůže vytvořit stejný efekt WOW přímo z projektoru.
Připomeňme, že nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak dosáhnout efektivity animace je přechod „Transformace“. Jednou a všechno letí.

2. 3D objekty a objemový efekt

Můžeme říci, že 3D grafika je nová černá v digitálním prostoru. A pokud loni a předminulý rok byla v trendu izometrie, která nám jen naznačovala objem, nyní si získávají popularitu volumetrické zaoblené tvary. Ikony a ilustrace v podobě postav a dokonce i jednoduché geometrické tvary.

Nezapomeňte však, že ne všechny 3D ilustrace jsou stejně užitečné, například je nepravděpodobné, že by vaše prezentace byla modernější.

Mimochodem, Power Point má funkci pro dlouhodobé přidávání 3D objektů, s níž je docela možné něco vymyslet zajímavé.

A pokud vestavěná knihovna nestačí, zde jsou odkazy, kde si můžete stáhnout hotovou grafiku.

Toy Faces 3D Avatar Library – ukázka balíček 8 avatarů.

Handz – knihovna 3D ilustrací baculatých rukou

Slam Illustrations – volumetrický balíček ikon

Shapefest – sbírka 3D tvarů pro různé příležitosti

Jak ze zprávy vytvořit nudná čísla, která nejsou tak nudná? Máte pravdu, graficky je představit.

Desky, diagramy, grafy s krásnými ilustracemi vám pomohou trochu ulevit mozku a užít si dobrý design. Tento trend je obzvláště chutný v kombinaci s 3D obrázky.

4.2 Glass lomorphic effect je super stylová funkce tohoto roku. Důvodem je, že tímto způsobem můžete na snímku získat další vizuální objem.

Aby efekt vypadal správně, je důležité zvolit správné pozadí. Nemělo by to být klidné a nudné, nebo naopak příliš podrobné. Ukážeme vám, jak aplikovat Glassmorphism v Power Pointu v krátkém videonávodu.

5. Přechody

Jak chcete vzdušný a lehký design skluzavky. Zvláště po těžkém roce 2020, kdy design doslova tlačil na psychiku.

Sláva Odinovi, návrháři nyní používají přechody mřížek, které se velmi liší od jednoduchých, lineárních, které se časem nudily. Vypadá to jako barevné skvrny, které do sebe plynule přecházejí. Vypadá jemně a harmonicky v pastelových barvách.
V knihovně můžete použít hotové přechody.

“jp” => content/uploads/9a0ef71ee62f89b8ba37c7395d3c38a7.jpg “/>

Nebo si můžete ve službě vytvořit složitý přechod sami.

/ups76/565

trendy designu prezentace 2021 se změkčují s důrazem na individuální potřeby každého klienta.

Centrem formování trendů se navíc stává klient, nikoli designéři. Způsoby prezentace informací se proto stále více koncentrují, ale zároveň jsou intuitivní a logické.

V prezentaci prezentací se objevují nová řešení, například transparentní nebo nestandardní obrazovky. Při vývoji těchto prezentací se určitě budete muset vzdálit šabloně a válcovaným schématům.

Všechny nové čipy používejte moudře, bez cíle vytvořit design kvůli designu.

Artrange Digital byl s vámi. Až do příště!

Pokud se chcete o nás dozvědět něco více, přidejte se k nám na sociálních sítích Instagram | Facebook | Vkontakte | Youtube | YandexZen

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.