Aplikace běloruských vývojářů Loóna byla podle zaměstnanců Redakce Apple zařazena na seznam nejkrásnějších aplikací pro iOS roku 2021

Apple vybral 12 nejlepších aplikací v různých kategoriích.

10. června ocenil Apple nejlepší vývojáře aplikací a her cenou Apple Design Awards. Společnost si vybrala jednu hru a jednu aplikaci v pěti kategoriích a dvě hry v šesté.

V kategorii Vizuální efekty a grafika zvítězila Loóna, aplikace pro zdravý spánek od běloruských vývojářů Sergey Gonchar, Evgeny Nevgen, Andrey Yanchurevich a Dmytro Dorin.

Loóna vás zve ke sledování interaktivního příběhu s relaxační hudbou každý večer před spaním. Vývojáři tvrdí, že příběh pomáhá vytvářet dokonalou náladu pro zdravý spánek.

Apple poznamenal, že každý aspekt rozhraní Loóny byl pečlivě promyšlen, aby vytvořil uklidňující účinek.

Jak Loona funguje

Loóna byla vytvořena autory MSQRD, což vám umožňuje aplikovat masky na video v reálném čase. Společnost MSQRD koupila Facebook a vývojáři začali spolupracovat s týmem sociálních sítí na implementaci technologie Spark AR, platformy pro vytváření masek pro Instagram a Facebook.

O dva a půl roku později jsme po splnění povinností vyplývajících ze smlouvy opustili Facebook a začali pracovat na svém vlastním projektu. Loóna získala svou první investici od Elefund Foundation. Tato aplikace má také několik investorů, včetně Natálie Vodianové.

Nejlepší hrou v kategorii Vizuální efekty a grafika byl Genshin Impact – s bojovými scénami na pozadí krajiny od čínských vývojářů.

Vítězové ceny Apple Design Award 2021 v dalších nominacích:

  • Inkluzivita: aplikace – Voice Dream Reader, hra – HoloVista.
  • < li> Rozkoš a zábava: Hry – Pok Pok Playroom a Little Orpheus.

  • Interakce: Aplikace – CARROT Počasí, hra – Pták Sám
  • Sociální dopad: Aplikace – Be My Eyes, hra – Alba.
  • Inovace: aplikace – NaadSadhana, hra – League of Legends: Wild Rift.

#news #loona

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.