10 nejlepších velryb uživatelského rozhraní ve Figmě pro váš projekt

Vývoj mobilních a webových aplikací je poměrně velký a pracný proces, který se skládá z mnoha fází. Ve webovém rozhraní se nejčastěji používá spousta opakujících se prvků. V takových případech přijdou na pomoc sady uživatelského rozhraní, což ušetří spoustu času a úsilí. Proto jsem shromáždil deset nejzajímavějších sad uživatelského rozhraní ve Figmě, které vám mohou usnadnit práci na projektu. Pojďme!

Tato sada uživatelského rozhraní může být potřebná při vytváření aplikací pro IOS. Aby bylo možné co nejpřesněji vybrat velikosti, barvy a uspořádání všech prvků, existuje tato sada. Pomocí hotových nabídek, karet, stavových řádků můžete dobře zkrátit čas potřebný k vytvoření aplikace. Balíček navíc obsahuje prvky z nejnovější verze IOS 14, takže sada zůstane relevantní po dlouhou dobu.

04. Sada uživatelského rozhraní Material Design

Figma – Material Design UI kit – Components … Figma Community file – Material Design UI kit for Figma is based on styled guidelines compatible … www.figma.com

Sada Material Design UI Kit je založena na stylizovaných pokynech v souladu s oficiálními specifikacemi. Obsahuje působivé množství přizpůsobitelných a připravených komponent, které můžete použít. Tento balíček je vhodný pro použití v aplikacích pro Android. Pokud tedy potřebujete prvky pro sestavení aplikace, můžete použít Material Design Kit.

05. Lo-fi Wireframe Kit

Figma – Lo-fi Wireframe Kit… Figma Community file – lofiwireframekit.com Robustní knihovna s více než 100 komponenty pro drátové… = “/wp-content/uploads/c8a4fa8ac42786010a5c3c31e5b620af.jpg” />

Toto je zajímavá sada prototypů taženého typu. Pokud potřebujete krásně ukázat design webu nebo aplikací, tento balíček vám to pomůže. Knihovna obsahuje více než 100 konstrukčních komponent, které vám pomohou rychleji pracovat na projektech! Sada obsahuje tlačítka, textová pole, karty, obrázky a mnoho možností jejich použití. A flexibilní komponenty vám pomohou používat prvky pro mobilní obrazovky i počítače.

06. Pegasus

Figma – Pegasus Design System | Zobrazit komunitní soubor Pro… Figma – Zobrazit verzi Pro Systém Pegasus Design je flexibilní, konzistentní a… www.figma.com <šířka iframe = "560" height = "315" src = "https://leonardo.osnova.io/9037dcc2-5f61-5499-9b45-56be757c1056/-/format/mp4/" frameborder = "0" allowfullscreen> < span class = "ui_preloader ui_preloader - velký">

Pegasus Design System je flexibilní, pohodlná a cenově dostupná sada komponentů vyrobených ve společnosti Figma. Tato sada je vytvořena pomocí komponent Variants, aby urychlila váš pracovní postup. Knihovna návrhů systému obsahuje: 300+ komponent, 72+ originálních ikon. Pokud tedy potřebujete prvky k vytvoření mobilní nebo webové aplikace, můžete tuto sadu použít.

07. Figma Wireframe Kit

Figma – sada drátových modelů Figma (zdarma) | This Figma… Figma Community file – This Figma wireframe kit is full of UI elements, sections, and components … www.figma.com

Tato designová sada ve Figmě je plná prvků uživatelského rozhraní, sekcí a komponent, které usnadňují vytváření prototypů. Tyto drátové šablony mají nízkou věrnost a jsou určeny pro brainstorming a plánování vašich návrhů. Pokud chcete zrychlit své drátové rámování ve hře Figma, tato sada vám pomůže ušetřit čas během celého tvůrčího procesu.

08. Sada mobilního uživatelského rozhraní

Figma – sada mobilního uživatelského rozhraní | Zrychlete svůj design … Soubor komunity Figma – Zrychlete svůj pracovní postup při vytváření návrhů a vytvořte nádhernou aplikaci s plně … www.figma.com

Tato sada vám pomůže zrychlit váš návrhový pracovní postup a vytvořit krásnou mobilní aplikaci s plně přizpůsobitelnými prvky v aplikaci Figma. Balíček obsahuje mnoho připravených obrazovek mobilní aplikace pro IOS, korespondenci, plány, kalendář a mnoho dalšího. K dispozici je také samostatná stránka s navigačními prvky, nabídkami, různými poli a textovými bloky.

09. Figma Charts Infographics UI kit

Figma – Figma Charts Infografická sada uživatelského rozhraní | Figma … Figma Community file – knihovna grafů Figma vyrobená z komponent. Obsahuje nejběžnější data … www.figma.com

Knihovna diagramů Figma sestávající z různých komponent. Obsahuje nejběžnější šablony vizualizace dat, od jednoduchých sloupcových grafů až po složité tepelné mapy a finanční svíčky. Vhodné pro řídicí panely, prezentace, vizualizace nebo jakýkoli jiný typ projektu návrhu dat. Sada je velmi zajímavá, můžete si přizpůsobit vše pro svůj projekt, změnit data, barvy a text.

10. Ant Design System

Figma – Ant Design System for Figma 2.0 (Free… Figma Community file – This version includes Auto Layout V3 and Variants! 🙌 Klikněte na Duplicate to… www.figma.com

Toto je obrovská knihovna různých prvků uživatelského rozhraní. Skládá se z ikon, tlačítek, vstupních polí a oznámení. Tato sada se od minulosti liší tím, že má mnoho variací stav tlačítek, takže pokud nechcete ztrácet čas vytvářením těchto prvků, můžete použít hotové varianty.

❤ Pokud se vám článek líbil, podpořte ho lajkem a Budu i nadále sdílet užitečné informace o designu 🙂
👋🏻 Jsem připraven spolupracovat, napište na Telegram

👉🏻 Jsem také zde Intagram YouTube Behance

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.