10 bezplatných balíčků s ilustracemi pro váš projekt

Dobrá ilustrace doplní jakýkoli design, zvláště pokud se jedná o balíček ilustrací ve stejném stylu. Najít volné a kvalitní vektorové ilustrace není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Proto jsem zejména pro vás shromáždil špičkové vektorové ilustrace, které můžete zdarma použít.

Podívejte se také na moje video!

1. Cooper

Figma – Cooper ilustrace – Zdarma | Cooper … Soubor komunity Figma – Cooper bederní ilustrace, jeden z našich nejbarevnějších moderních balíčků vyrobených … www.figma.com

Cooper je barevné vektorové ilustrace s úžasným designem. Živé postavy se podílejí na různých aktivitách souvisejících s technologickými startupy, týmovou prací, nakupováním atd. Ilustrace jsou navrženy v moderním stylu, který dodává vašemu designu nový vzhled, ať už jde o webové stránky, plakáty nebo prezentace. S těmito ilustracemi rozhodně nezůstanete stranou a upoutáte pozornost uživatelů.

2. Loomies

Získejte ilustrace pro webové stránky a aplikace Stáhněte si balíčky vektorové ilustrace pro webové stránky a aplikace. Vytvořeno s cílem přenést vaše návrhy na … www.getillustrations.com

Loomisovy ilustrace jsou sbírkou kreslených postaviček na různých místech a okolnostech. Díky různým pozadím a pózám určitě najdete ten, který je ideální pro vaše designové potřeby, ať už pracujete na webu, v aplikaci nebo jen na banneru. Pokud hledáte roztomilé kreslené postavičky k vyprávění svých příběhů, použijte tyto ilustrace.

3. Cartoon Hands

Figma – kreslené ruce | Sbírka 3D… Soubor komunity Figma-Kolekce 3D kreslených rukou, ručně vytvořených pro použití pro váš návrh a… www.figma.com < p> Kolekce 3D kreslených rukou vytvořených pro vaše projekty! Ramena jsou vyrobena z komponentů, takže si můžete vytvořit vlastní variace obrázku. Existují ruční šablony s telefonem, na kterých můžete ukázat obrazovku aplikace, a také hotové šablony návrhů pomocí 3D rukou.

Je obzvláště skvělé, že existují gify s těmito rukama, které můžete hned použít na svém webu!

4. Pastelka

Figma – Ilustrace pastelky – Zdarma | Pastelka… Komunitní soubor Figma – Pastelkové ilustrace, zábavný balíček doodle vytvořený pro webové stránky, aplikace a… www.figma.com

Balíček obsahuje moderní ilustrace vytvořené pro uživatelské rozhraní webů a aplikací. Doodle s pevnou barevnou paletou nakreslené zábavným stylem by rozhodně měly být ve vašem designovém arzenálu. Tyto ilustrace pokrývají širokou škálu témat, jako je podnikání, start-up, inspirace, reklama, nakupování a další, takže najde uplatnění každý!

5. Prázdniny

Figma – Prázdninové ilustrace | Ilustrace … Soubor komunity Figma – Ilustrace, díky kterým budete chtít jít ven. Pěkné postavy a… www.figma.com

Toto jsou ilustrace s tématem rekreace a cestování. Najdete zde vtipné postavičky a jejich cestopisné a cestovatelské příběhy. Všech 15 obrázků je jasných a poutavých. Použijte je k upoutání pozornosti na vaši prezentaci, web nebo design aplikace.

6. Blues

Získejte ilustrace pro webové stránky a aplikace Stáhněte si balíčky vektorové ilustrace pro webové stránky a aplikace. Vytvořeno s cílem přenést vaše návrhy na … www.getillustrations.com

Dvoubarevné ilustrace provedené ve stylu vyplněných cest, barvy lze snadno změnit tak, aby vyhovovaly vaší značce, protože všechny soubory jsou vektorové a lze je upravovat.

Bluesové ilustrace jsou určeny k použití v rozhraní webových stránek, návrh aplikace nebo v tiskových materiálech … Balíček obsahuje řadu témat, jako je nakupování, finance, sociální média, podnikání a další. Krása těchto ilustrací spočívá v tom, že jsou minimalistické a lehké a lze je použít k vizualizaci nápadů a provedení uživatele vaším designem, aniž by vás rušilo mnoho barev a prvků.

7. App Delivery Delivery

Figma – Uživatelské rozhraní aplikace pro rozvoz jídla s ilustracemi… Soubor komunity Figma – vytvořte si další mobilní aplikaci pro rozvoz s touto bezplatnou sadou plnou… www.figma.com < p> Toto je skvělá sada ilustrací s připravenými obrazovkami aplikací a různými součástmi. Události na obrázcích se týkají jídla, nakupování, rozvozu a mnoha dalších. Jsou univerzální a lze je použít v aplikaci nebo na webové stránce. Všechny ilustrace jsou vektorové, takže je lze snadno přizpůsobit značce a potřebám, protože můžete měnit barvy a uspořádání prvků. Zkuste tuto grafiku v příštím projektu!

8. Ghost Builder

Získejte ilustrace pro webové stránky a aplikace Stáhněte si balíčky vektorové ilustrace pro webové stránky a aplikace. Vytvořeno tak, aby se vaše návrhy dostaly na… www.getillustrations.com

Jedná se o animované ilustrace vhodné pro jakýkoli projekt.

Vše je postaveno na linii a účelově aplikované barevné tahy jsou poutavé. Pomocí postav, prvků a scén vytvořte své vlastní jedinečné ilustrace pro vstupní stránky, webové stránky a uživatelské rozhraní aplikace. Tyto plynulé, ale chytlavé ilustrace lze plně upravovat, od měřítka po barvu, což usnadňuje vytváření vlastních scén.

9. Květinové vzory

Figma – květinové vzory | Vzory květin s… Soubor komunity Figma – Vzory květin s variantou vám umožní je použít kdekoli. Vektorový soubor… www.figma.com

Velký balíček květinových vzorů s několika variacemi vám umožňuje použít je v mnoha projektech. Ilustrace jsou vektorové, takže můžete upravit tvar, barvu a velikost prvků. Pokud potřebujete vyniknout vysoce kvalitní grafikou barev, pak jsou tyto ilustrace pro váš projekt vhodné.

10. TecDig

Figma – TecDig – bezplatný balíček 3D ikon | TecDig je… soubor komunity Figma – TecDig je ZDARMA 3D balíček ikon pro digitální marketing a technologickou doménu… www.figma.com

TecDig je skvělý balíček 3D ikon pro digitální marketing a technologie. Používejte ikony pro osobní nebo komerční projekty. Pomocí těchto ikon můžete vytvářet makety mobilní aplikace, prezentace nebo plakátu. Vytvářejte neobvyklé scény kombinací různých ikon z této sady.

Můj telegramový kanál o designu

https://t.me/denisprodesign

❤ Pokud se vám článek líbil, podpořte ho lajkem a já budu i nadále sdílet užitečné informace o designu 🙂

✌🏻 Jsem také otevřený spolupráci Telegram Intagram YouTube Behance < /p>

Máte zájem o podobný design?

Další práce

Objednávka designu

Naše portfolio obsahuje stovky projektů: interiérový design, webové stránky, reklamní kampaně, loga, corporate identity. Každý úkol řešíme smysluplně, elegantně a krásně.

Abychom mohli začít, musíme si promluvit. Stačí něco říct o vašem projektu, nechat kontakty a my Vás budeme kontaktovat, abychom vše probrali.